Demokratët ndezin ‘Foltoren’ e Kurbinit/ Ja kush e shoqëron ish-kryeministrin Sali Berisha

Demokratët ndezin ‘Foltoren’ e Kurbinit/ Ja kush e shoqëron ish-kryeministrin Sali Berisha

17:24, 26/11/2021

Pritja madhështore e ish-kryeministrit Sali Berisha në Kurbin ka mbledhur bashkë të gjithë demorkatët e degës.

Nga pamjet e transmetuara në SYRI TV, figurat politike të degës Kurbin janë të pranishme në foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha, që nga ish-deputetë deri te kryesia e degës.

Të pranishëm:

Kandidati për deputet Marjan Tuci, Mujo Cela, Preng Lala nënkryetari i PD Kurbin, ish deputeti Aldo Bumci, ish-deputeti Andon Frrokaj, ish-deputetja Albina Deda, ish-Kryetari i Bashkisë Luigj Isufi, ish-kryetari i degës Gjergj Oroshi si dhe kryesia e degës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco