VIDEO - Ngjarja e rëndë në Vlorë/ Dëshmitari: Erdhi për t'u hedhur...

VIDEO - Ngjarja e rëndë në Vlorë/ Dëshmitari: Erdhi për t'u hedhur...

13:04, 26/11/2021

Një 34-vjeçare e quajtur Pamela Mërtiri është hedhur nga pallati së bashku me fëmijën e saj 1-vjeçar në qytetin e Vlorës.

Edhe nëna, edhe fëmija mësohet se kanë ndërruar jetë pas hedhjes nga kati i pestë i pallatit.

Një dëshmitar, i pranishëm në kohën kur gruaja është hedhur nga kati i pestë, ka deklaruar për Syri Tv se gruaja nuk jetonte në këtë pallat.

Ajo jetonte diku tjetër dhe siç duket ka ardhur ketu vetëm që të kryente këtë akt. Ajo është hedhur nga sheshpushimi i shkallëve.

"Kur janë hedhur, dëgjova zhurmën. Ajo kishte shenja jete. Fëmija kishte çarje në fytyrë, i çoi dikush në spital…."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco