‘Foltorja’ mbledh të gjithë demokratët e Kuçovës’/ Ja kush e shoqëron ish-kryeministrin Berisha

‘Foltorja’ mbledh të gjithë demokratët e Kuçovës’/ Ja kush e shoqëron ish-kryeministrin Berisha

17:28, 25/11/2021

Me një entuziazëm të veçantë, me qindra demorkatë kanë dalë të presin ish-kryeministrin Sali Berisha në foltoren e radhës në qytetin e Kuçovës.

Të pranishëm në këtë foltore janë ish deputeti Astrit Veliaj, ish deputeti Genc Pollo, Kryetari i FRPD Kuçovë, Kryetari i PD Kuçovë Vehbi Luzi, e gjithë kryesia e PD Kuçovë dhe ish-kandidati për kryetar bashkie Myslim Haxhiu.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco