Kush i fiton zgjedhjet e ardhshme? 88.3% e anëtarëve PD mendojnë se i fiton Berisha

Kush i fiton zgjedhjet e ardhshme? 88.3% e anëtarëve PD mendojnë se i fiton Berisha

22:50, 23/11/2021

Midis Bashës dhe Berishës, kush prej të dyve ka më shumë aftësi për të fituar zgjedhjet e ardhshme?

Nga sondazhi i Antonio Notos rezulton se 88.3% e anëtarëve të PD mendojnë se zgjedhjet mund t'i fitojë Sali Berisha. 

8.3% e tyre mendojnë se zgjedhjet i fiton Lulzim Basha. 

Dhe 3.4% nuk japin përgjigje. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco