Kush ka qenë lideri më mirë? 91.4% e demokratëve për Berishën, Basha 4%

Kush ka qenë lideri më mirë? 91.4% e demokratëve për Berishën, Basha 4%

22:00, 23/11/2021

91.% e anëtarëve të PD mendojnë se Sali Berisha ka qenë lideri më i mirë në vend. 

Të dhënat janë publikuar në sondazhin e Antonio Notto, në RTV Ora. 

Vetëm 4% e anëtarëve të PD mendojnë se Lulzim Basha është lideri më mirë në Shqipëri. 

Diferenca mes Berishës dhe Bashës lidhur me pëlqyeshmërinë si lider është e konsiderueshme. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco