VIDEOLAJM/ Zjarr në një banesë në Tiranë

VIDEOLAJM/ Zjarr në një banesë në Tiranë

08:24, 23/11/2021

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në Tiranë në zonën e qujtur “katrori”.

Nuk ka akoma informacione të detajuara por policia dhe sherbimet e ndihmës janë në vendngjarje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco