'Foltorja' e radhës në Burrel, Berisha: Me datën 23 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës ‘Shefqet Doda’

'Foltorja' e radhës në Burrel, Berisha: Me datën 23 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës ‘Shefqet Doda’

10:20, 22/11/2021

Lideri historik i Partisë Demokratikë, Sali Berisha me një shenim në faqen e tij në facebook ka njoftuar për takimin e radhës të “Foltores”.

“Nesër ditën e martë me datën 23 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës ‘Shefqet Doda’ të qytetit të Burrelit do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”, shkruan ish-kryeministri.

Postimi i Berishës

Njoftim!

Nesër ditën e martë me datën 23 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës ‘Shefqet Doda’ të qytetit të Burrelit do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Matit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë! sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco