VIDEO/ Berisha : Sot në ora 17:00 në Hotel Rogner, 'Foltorja' me gratë dhe vajzat e LDG

VIDEO/ Berisha : Sot në ora 17:00 në Hotel Rogner, 'Foltorja' me gratë dhe vajzat e LDG

12:23, 21/11/2021

Iideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në facebook njoftimin për takimin e sotshëm me gratë demokrate në Tiranë.

Sot në ora 17:00 në Hotel Rogner, Foltorja me gratë dhe vajzat e LDG  shkruan Berisha.

Ja postimi:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco