Berisha ‘Foltore’ sot me gratë demokrate/ Vokshi: Bashkë më të fortë, më të bashkuar

Berisha ‘Foltore’ sot me gratë demokrate/ Vokshi: Bashkë më të fortë, më të bashkuar

10:15, 21/11/2021

Sot, në orën 17.00, në ambientet e hotel Rognerit, ish-kryeministri Sali Berisha do të vijojë me Foltoren me gratë demokrate.

Kryetarja e Lidhjes së Grave Demokrate, Albana Vokshi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka risjellë në vëmendje takimin e sotëm.

“Foltorja e Grave Demokrate. Më të fortë, më të bashkuar dhe më të hapur” shkruan Vokshi në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Vokshi është radhitur në krah të Berishës, që në krye të herës dhe pas anagzhimit të saj me Foltoren, Lulzim Basha kreu i PD-së në largim, shpalli zgjedhjet, për kryetare të LDGSH-së.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco