Ecja me qytetarët në lagjet e Tiranës, Basha: Kemi një plan të qartë! Ndryshimi do të vijë më 25 prill

Ecja me qytetarët në lagjet e Tiranës, Basha: Kemi një plan të qartë! Ndryshimi do të vijë më 25 prill

18:42, 06/04/2021

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar me takimet e tij elektorale, ku këtë pasdite ishte në Njësinë nr.10 në Tiranë.

Kryedemokrati Basha është takuar me qytetarë dhe ka vizituar gjithashtu biznese të vogla, duke i kërkuar qytetarëve të votojnë Partinë Demokratike.

“Ndryshimi do të vijë në 25 rpill,” tha Basha ndër të tjera.

Gjithashtu kreu i demokratëve theksoi se PD ka një plan të qartë dhe nëse nuk mbajnë angazhimet nuk do të kërkojnë sërish votën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco