Këlliçi: Mjeku i Veliaj premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish

Këlliçi: Mjeku i Veliaj premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish

17:08, 06/04/2021

Kreytari i FRPD-së Belind Këlliçi ka denoncuar mjekun laburant dhe njëkohësisht këshilltar i Veliajt në bashki, se në takime me banorë të Kombinatit, premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish.

‘Premtime të përsëritura në 8 vjet që nuk pinë më ujë. Jeni laborator mashtrimesh. Nuk më habit që Veliaj të ka këshilltar’, shkruan Këlliçi në Facebook.

Postimi i plotë i Belind Këlliçit:

Ky është Arjan Hamiti, mjek laburant dhe njëkohësisht këshilltar i Zari Erit në bashki. Në takime me banorë të Kombinatit, premton punësime me kontrata 2-mujore, legalizime e çati shtëpish.

Premtime të përsëritura në 8 vjet që nuk pinë më ujë.

Jeni laborator mashtrimesh. Nuk më habit që Veliaj të ka këshilltar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco