Ngjarja e rëndë/ Tentoi të përdhunojë të renë në mes të Tiranës

Ngjarja e rëndë/ Tentoi të përdhunojë të renë në mes të Tiranës

09:27, 06/04/2021

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një 33-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një vajzë.

Sipas BW, 33-vjeçari Gj. Koleka e përndiqte prej kohësh 32-vjeçaren dhe dje ka tentuar ta përdhunojë në zonën e 9-katësheve.

I riu ka shkuar te dyqani i vajzës dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Vajza i ka shpëtuar nga duart të riut dhe ka njoftuar menjëherë policinë. Para uniformave blu ajo ka thënë se 33-vjeçari ka ushtruar dhune fizike ndaj saj shume herë, si dhe e ka përndjekur prej kohësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco