A do jetë intervista e fundit si kryetar opozite?! Basha: Do të rikthehem me përgjegjësinë …

A do jetë intervista e fundit si kryetar opozite?! Basha: Do të rikthehem me përgjegjësinë …

21:04, 05/04/2021

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, në Çim Peka Live iu përgjigj pyetjes nëse do të jetë kjo intervista e fundit si shef i opozitës.

‘Unë shpresoj dhe besoj që në këtë studio do jem edhe para edhe pas 25 prillit. Sot jam si kandidati për kryeministri dhe pas 25 prillit shqiptarët do të vendosin ndryshimin dhe të ardhmen e tyre.

Do të rikthehem me detyrën dhe përgjejësinë e drejtuesit te qeverisë së ardhshme.

Besoj që përgjigjjen e morët të qartë, mbetet vetëm ta analizoni sa ta përsërisni sërish.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco