Çfarë do diskutohet/ Basha sonte në ‘Çim Peka LIVE’ përballë një paneli analistësh

Çfarë do diskutohet/ Basha sonte në ‘Çim Peka LIVE’ përballë një paneli analistësh

17:28, 05/04/2021

Kreu i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha do të ketë sonte një përballje me analistët në studion e ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV.

Fushata elektorale, programi i opozitës për ekonominë, situata e Covid, dhe çfarë pritet të ndryshojë Basha në drejtimin e tij.

Këto dhe tema të tjera do të jenë pjesë e debatit të mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco