Profesori demaskon Thaçin e Ramën, i publikon Foton e rëndë: Eh, Hash e Ramë…

Profesori demaskon Thaçin e Ramën, i publikon Foton e rëndë: Eh, Hash e Ramë…

22:34, 24/01/2020

Profesori universitar Ymer Halimi ka publikuar në faqen e tij në facebook një foto ku shihen presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi, kryeministri serb Aleksandër Vuçiç dhe kancelarja gjermane Angela Merkel.

Në këtë foto shihet se si Thaçi e Vuçiç mbajnë një hartë në dorë, ndërsa profesori Ymeri pyet përmes këtij postimi: Mund te thoni se kjo eshte montazh! Eh, Hash e Ramë..., transmeton Syri.net Kosova.

Postimi i plotë:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco