Ish-luftëtari i UÇK-së merr ftesë nga Specialja, ja porosia për ata që e votuan

Ish-luftëtari i UÇK-së merr ftesë nga Specialja, ja porosia për ata që e votuan

17:02, 08/11/2019

Selim Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një shkrimi të gjatë në Facebook.

"Për hir të transparencës dhe duke mos pasur të fshehë asgjë, ju informoj qe sapo komunikova me hetues të Dhomave të Specializuara!! Mu komunikua gojarisht ftesa për në Hagë, por unë personalisht kërkova që ç’do veprim të jetë zyrtar e në rrugë ligjore”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco