Pas marrëveshjes me Serbinë, nga LVV ironizojnë me Vlora Çitakun: Se i di senet ajo..

Pas marrëveshjes me Serbinë, nga LVV ironizojnë me Vlora Çitakun: Se i di senet ajo..

09:01, 28/08/2022

Pas arritjes së marrëveshjes për dokumentet e identifikimit mes Kosovës dhe Serbisë, kishte reagime të shumta.

Kjo u cilësua një arritje e lartë e kryeministrit Kurti, mirëpo që meritat për këtë gjë tentuan t’i marrin për vete partitë opozitare që në të kaluarën ishn në pushtet.

E anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani ironizoi përmes një postimi në Facebook me nënkryetaren e PDK-së, Vlora Çitaku.

“Me pas' pyet Vloren...”, shkroi Zogiani, pëë

Postimi i plotë

Me pas' pyet Vloren...

(Se i di senet ajo...)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco