Kokalari: Vizita e Albin Kurtit në Shqipëri, hipokrizi që tregon karakterin e tij

Kokalari: Vizita e Albin Kurtit në Shqipëri, hipokrizi që tregon karakterin e tij

22:14, 04/03/2021

Në lidhje direkte me ‘Çim Peka Live’, aktivistja shqiptare në Ëashington, Evi Kokalari, duke komentuar vizitën e Albin Kurtit në Shqipëri, e cilësoi si hipokrizi.

Vizita e Albin Kurtit, hipokrizi që tregon qartë karakterin e tij.

Albin Kurti nuk është bërë akoma kryeministër dhe erdhi në Shqipëri.

Me Vjosa Osmanin natën e zgjedhjeve është pyetur dhe ka thënë që ne nuk kemi lidhje.

Ndërkohë që në konferencën e shtypit tha që e njoh Bojken Abazin. Nuk janë autonomë. Në konferencë për shtyp tha që Bojken Abazin e njohur prej 15 vjetësh dhe është i pakorruptueshëm. Dhe kush është Albin Kurti që të na thotë që Bojken Abazi është i pakorruptueshëm.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco