Avokati kosovar i ankohet Vetëvendosjes për përqeshjet nga Indonezia

Avokati kosovar i ankohet Vetëvendosjes për përqeshjet nga Indonezia

21:42, 24/01/2021

Avokati kosovar, Dastid Pallaska po i ankohet Vetëvendosjes për përqeshjet nga Indonezia, shkruan Syri.net Kosova.

"Sapo e kuptova që llogaria ime në Facebook qenka shënjestruar nga dega e kësaj partie politike në Indonezi. 
E paskan marrë mundin me e “përqesh” postimin tim të fundit për një ndër gënjeshtrat e shumta mbi të cilat është fryer fluska e kësaj partie politike", ka shkruar ai në Facebook.

Një parti politike që pretendon 51% të votës dhe KREJT PUSHTETIN, DREJT DIKTATURËS, firkësohet nga një njeri i vetëm që...

Posted by Dastid Pallaska on Sunday, January 24, 2021

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco