Ironia epike e Gjoshit: 'Në vendin tim e në vendin tënd një i çmendur, një vend e çmënd'

Ironia epike e Gjoshit: 'Në vendin tim e në vendin tënd një i çmendur, një vend e çmënd'

20:55, 24/01/2021

Sekretari i PDK-së, Betim Gjoshi po vlerëson se mungesa e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit po vërehet si kurrë më parë dhe se sipas tij, në mungesë të tyre po rrezikohet stabiliteti i shtetit. 

"Mbane mend, nuk mund ta bëjmë për herë të dytë shtetin", ka shkruar Gjoshi në Facebook, raporton Syri.net Kosova.

1. Mungesa e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit po vërehet si kurrë më parë. 2. Në mungesë të tyre po rrezikohet...

Posted by Betim Gjoshi on Sunday, January 24, 2021

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco