Komediani kosovar i bashkohet AAK-së

Komediani kosovar i bashkohet AAK-së

11:52, 16/01/2021

Analisti politik dhe publicisti, Dardan Islami, ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Islami ka thënë se ka hyrë në parti politike një muaj para zgjedhjeve të 14 shkurtit pasi “sot ndihem i pafuqishëm dhe i izoluar kur shoh rreziqet, mashtrimet dhe dëmet që po i bëhen vendit”.

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, e ka quajtur nder për partinë e tij aderimin e Islamit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco