Kordinatori i kibernetikës 'godet' fort VV-në dhe Listën Serbe për mosvotimin e rimëkëmbjes

Kordinatori i kibernetikës 'godet' fort VV-në dhe Listën Serbe për mosvotimin e rimëkëmbjes

18:57, 04/12/2020

Koordinatori për Siguri Kibernetike, Zafir Berisha, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se përveç Listës Serbe, ligjin e Rimëkëmbjes Ekonomike nuk e votoi as Lëvizja Vetëvendosje.

Berisha filloi shkrimin duke thënë se “Lëvizja VV dhe Lista Serbska nuk e votuan Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike”, shkruan Syri.net Kosova.

Tutje, ai tha se është kureshtar ta dijë nëse deputetët që nuk e votuan këtë ligj, a do t’i shfrytëzojnë benefitet e këtij ligji.

“Jam shumë kurreshtar që ta dijë kur vjen momenti, a do t’i shfrytëzojn benifitet që dalin nga ligji që u votua sot ne Kuvendin e Kosovës, këta deputet dhe mbështetsit e tyre”, pyeti Berisha.

Postimi i plotë:

Lëvizja VV dhe Lista Serbska nuk e votuan Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike! Jam shumë kurreshtar që ta dijë kur vjen...

Posted by Zafir Berisha on Friday, December 4, 2020

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco