Haxhiu ironizon me Lilën: Ta votuam amendamentin, nuk votove Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike

Haxhiu ironizon me Lilën: Ta votuam amendamentin, nuk votove Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike

16:52, 04/12/2020

Deputetja  Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK), Teuta Haxhiu ka ironizuar me deputeten e Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Mimoza Kusari-Lila, raporton Syri.net Kosova

Ajo në një postimin në rrjetin social ‘Facebook’, ka thënë se Mimoza nuk e votoi Ligjin, teksa ata i'a votuan amendamentin.

‘Sa ironike, ne votuam amendamentin e Mimozës dhe ajo nuk e votoi Ligjin!’, ka shkruar Haxhiu.

Më poshtë keni postimin e plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco