Driton Selmanaj bëhet burrë, kërkon falje publike, ja çka thotë tash për Saranda Bogujevcin

Driton Selmanaj bëhet burrë, kërkon falje publike, ja çka thotë tash për Saranda Bogujevcin

21:22, 03/12/2020

Zëvendëskryeministri i vendit, Driton Selmanaj, ka kërkuar falje pas deklaratave të tij lidhur me çështjen e të pagjeturve për të cilën kishe shumë reagime madje u kërkua edhe shkarkimi i tij.

Selmanaj tha se kushdo që është ndjerë i fyer apo i lënduar i kërkon falje publike.

‘Kushdo që në njëfarë forme është ndjerë i fyer ose i lënduar nga deformimet, shtrembërimet që më janë bërë fjalëve të mija, i kërkoj falje publike. Për mua Saranda Bogujevci, Besarta Jashari, Gramoz Berisha dhe jo vetëm janë historia e gjallë e këtij vendi, këta janë vetë populli i Kosovës’, tha Selmanaj në Klan Kosova.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco