Mitrovicë e Veriut: Voton kandidati i Listës Serbe, Milan Radojeviq

Mitrovicë e Veriut: Voton kandidati i Listës Serbe, Milan Radojeviq

08:08, 29/11/2020

Kandidati i Listës Serbe për kryetar të Komunës në Mitrovicën e Veriut, Milan Radojeviq, ka votuar në njërën nga qendrat e votimit.

Radojeviq ka votuar në orën e parë të mëngjesit, pos tij, kandidatët tjerë për kryetar komune janë edhe Florent Azemi i PDK-së, Erden Atiq i VV -së dhe Dushan Millunoviq, kandidat i pavarur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco