Lekaj: Serbia e sotme nuk ka asnjë ndryshim nga Serbia kriminale e viteve 90-ta

Lekaj: Serbia e sotme nuk ka asnjë ndryshim nga Serbia kriminale e viteve 90-ta

20:02, 29/10/2020

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, ka shkruar se Serbia e sotme nuk dallon me atë të Sllobodan Millosheviqit, raporton Syri.net Kosova.

“Zgjedhja e Qeverisë serbe mbrëmë nën betimin e tyre që do të kujdesen ta ruajnë Kosovën edhe Metohinë është një sulm mbi sovranitetin e Republikës tonë”, ka shkruar Lekaj.

Më poshtë keni postimin e plotë.

Zgjedhja e Qeverisë serbe mbrëmë nën betimin e tyre që do të kujdesen ta ruajnë Kosovën dhe Metohinë është një sulm mbi...

Posted by Pal Lekaj on Thursday, October 29, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco