Miratohet  Plani Zhvillimor i Komunës së Mitrovicës për vitet 2020-2028-të

Miratohet Plani Zhvillimor i Komunës së Mitrovicës për vitet 2020-2028-të

16:58, 29/10/2020

Sot është mbajtur seanca e 36-të e Kuvendit Komunal të Mitrovicës, raporton Syri.net Kosova

Në këtë seancë është miratuar Plani Zhvillimor i Komunës së Mitrovicës për vitet 2020-2028.

Në këtë seancë ka qenë prezent edhe kryetari i Komunës, Agim Bahtiri, nënkryetari, Faruk Mujka, kryesuesi, Safet Kamberi dhe asamblistët dhe drejtorët të administratës komunale .

Më poshtë keni njoftimin e plotë të Komunës së Mitrovicës:

• Kuvendi Komunal miraton Planin Zhvillimor te? Komune?s se? Mitrovice?s për vitet 2020-2028 • Ne?n drejtimin e...

Posted by Komuna e Mitrovicës - Faqe zyrtare on Thursday, October 29, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco