Pak para mesnate, Isa Mustafa ia bën një 'argat' Avdullah Hotit

Pak para mesnate, Isa Mustafa ia bën një 'argat' Avdullah Hotit

22:35, 27/10/2020

Pak para mesnate kreu i LDK-së, Isa Mustafa ia ka bërë një argat kryministrit Avdullah Hotit, shkruan Syri.net Kosova.

"Kryeministri Hoti po e dëshmon se ka guxim dhe vendosshmëri ta luftojë krimin dhe korrupsionin. 
Është i dijshëm dhe i pakorruptuar andaj edhe i pavarur dhe pashantazhueshëm në marrjen e vendimeve të forta.", ka shkruar Mustafa në reagimin e tij në Facebook.

Postimi i plotë:

Miq të nderuar Kryeministri Hoti po e dëshmon se ka guxim dhe vendosshmëri ta luftojë krimin dhe korrupsionin. Është i...

Posted by Isa Mustafa on Tuesday, October 27, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco