Kryeministri  ka genjyer nja dy a tri herë, thotë Loshi

Kryeministri ka genjyer nja dy a tri herë, thotë Loshi

09:34, 28/09/2020

Analisti Liri Loshi thotë, Avdullah, nëse të pyesin a e ke përqafuar Vuçiqin, i ke vetëm dy përgjigje të mundshme. Të thuash po dhe ne ta falim si sakrificën tënde sublime për Kosovën, ose të thuash jo dhe përseri ne të kuptojmë duke ditur se presidenti Trump nuk e ka problem fare për ta devijuar të vërtetën. 

Sipas tij madje, CNN na tregon për çdo natë se sa shumë e sa shpesh genjen Donald Trumpi.

"Por, Avdullah, sido që të thuash, unë më shumë të besoj ty se Trumpit edhe pse edhe ti na ke genjeyer nja dy a tri herë", thotë Loshi.

Ai shtoi se autori i këtij postimi është antiamerikan, prorus dhe marksist-leninist! 

S’ka nevojĂ« ta perseritni kĂ«tĂ« fakt ju patriotĂ«t jugosllavĂ« tĂ« LDK-sĂ«!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco