Gecaj i LDK-së e 'dërrmon' VV-në: Nuk përfaqësoni as 12 për qind të popullit

Gecaj i LDK-së e 'dërrmon' VV-në: Nuk përfaqësoni as 12 për qind të popullit

09:47, 27/09/2020

Anëtari i LDK-së dhe njëherit shefi i kabinetit të ministrit të Punëve të Brendshme, Bajram Gecaj ka bërë një kritikë ndaj LVV duke u thënë se ata nuk përfaqësojnë as 11.27% të popullit – raporton Syri.net Kosova

Gecaj tutje ka thënë se me këto shifra ata nuk përfaqësojnë vetëm popullin por as nuk kanë të drejtë të thirrën në emrin e popullit, por vetëm të elektoratit të tyre.

Ky është shkrimi i  tij i plotë në Facebook:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco