Befason Grenell: Miku im Bohler ka ardhur me një çek të madh në Kosovë

Befason Grenell: Miku im Bohler ka ardhur me një çek të madh në Kosovë

19:47, 21/09/2020

Emisari amerikan, Richard Grenell ka njoftuar se miku i tij, Adam Bohler me një çek bukur të madh në Kosovë, shkruan Syri.net Kosova.

Ai ka theksuar se me delagacionin amerikan, kanë ardhur për të nënshkruar marrëveshjen dhe për të investuar në Kosovë.

Grenell ka theksuar se SHBA do të zbatojë marrëveshjet e arritura.

Komentet, ai i bëri në një konferencë për media mes tij dhe kryeministrit, Avdullah Hoti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco