Punonjësja kosovare e ambasadës në Hagë publikon foto me presidentin para intervistimit nga Prokurori

Punonjësja kosovare e ambasadës në Hagë publikon foto me presidentin para intervistimit nga Prokurori

12:34, 13/07/2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara.

Sekretarja e ambasadës së Kosovës në Hagë, përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ka publikuar një fotografi me presidentin pak para intervistimit nga prokurori

"Me Ty, President! Si e re, une? edhe te gjeneratat tjera do e pe?rcjell porosine? e Heronje?ve dhe Ushtare?ve te? Lufte?s se? UC?K- e?s te? Familje?s time, te? jem gjithmone? ne? sherbimin e vlerave Kombtare duke ju qendruar besnike gjithe?here?, Ju, Komandanti Suprem i Lufte?s dhe Paqe?s!.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco