Zv.kryeministrja me Kosnett, bisedojnë për zhvilimet politike dhe luftën ndaj pandemisë

Zv.kryeministrja me Kosnett, bisedojnë për zhvilimet politike dhe luftën ndaj pandemisë

17:18, 02/07/2020

Zv.kryeministrja  Albulena Balaj-Halimaj ka zhvilluar një bisedë virutale me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, shkruan Syri.net Kosova.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco