Komenti epik i Bushatit: Një Kadri e dy Skënderbej

Komenti epik i Bushatit: Një Kadri e dy Skënderbej

22:49, 30/06/2020

Analisti i mirënjohur Andi Bushati i bën një koment epik fotos zyrtare nga takimi i kryeministrit Edi Rama me kreun e PDK, Kadri Veseli.

Mes kryeministrit të Shqipërisë dhe ish kryetarit të Parlamentit të Kosovës qëndronte një përmendore e Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu çka ka nxitur edhe komentin e analistit.

"Një Kadri dhe dy Skënderbej", komenton me ironi Bushati.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco