Kurti takon sot edhe Vjosa Osmanin

Kurti takon sot edhe Vjosa Osmanin

11:12, 28/05/2020

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti pritet të takohet me kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani.

Pas vizitës që Kurti pati në komunën e Prishtinës ku u prit nga kryetari Shpend Ahmeti, ai do të vizitojë edhe kryetaren e Kuvendit të Kosovës.

Nuk dihet ende se çfarë do të diskutohet në takimin mes kryetares së Kuvendit dhe kryeministri në detyrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco