Kadri Veseli dëshiron të godasë edhe Thaçin edhe VV në

Kadri Veseli dëshiron të godasë edhe Thaçin edhe VV në

12:31, 23/05/2020

Kjo që ka thënë Agron Bajrami, e që po 'hulumton' Besnik Krasniqi, është ajo që dëshiron Kadri Veseli. Po, mund të jetë koincidencë,tha Librn Aliu nga LVV-ja.

Sipas tij Kadri Veseli dëshiron që Gjykata Kushtetuese ta godas edhe Thaçin edhe Lëvizjen VETËVENDOSJE! dhe t'ia hap të dytit rrugën për Kryeministër. Ai e din që në zgjedhjet e ardhshme fiton LVV por po ashtu beson që PDK del e dyta dhe me këtë Aktgjykim të Gjykatës Kushtetuese, bëhet presedani që i hap rrugën atij për t'u bërë Kryeministër

"E përsëris, po, mund të jetë koincidencë", tha Liburn Aliu, .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco