Vjosa Osmani i kundërpërgjigjet Agim Veliut: Vendi po ballafaqohet me dy pandemi

Vjosa Osmani i kundërpërgjigjet Agim Veliut: Vendi po ballafaqohet me dy pandemi

00:00, 09/04/2020

Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm.

 

“Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të Coronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm”, ka shkruar Osmani.

 

Osmani thotë se në këtë kohë duhet mbajtur higjienë mentale nga shpifës e shantazhues.

 

“Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, është me rëndësi të mbajmë edhe higjienë mentale nga përpjekje të ndryshme për kontaminim nga shpifës e shantazhues. Në të dyja betejat, #Dojadali????????”, shkruan Osmani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco