Konjufca paralajmëron Njazi Thaçin, duhet të shkojë në shtëpi

Konjufca paralajmëron Njazi Thaçin, duhet të shkojë në shtëpi

22:01, 07/04/2020

Ministri i Jashtëm në detyrë, Glauk Konjufca po thotë se drejtori i KEK-ut, Njazi Thaçi duhet të shkojë në shtëpi.

Ai këto komente i ka bërë në Rubikon të Klan Kosova.

Sipas tij, të gjitha bordet do të shkarkohen ngase kanë bërë manipulime dhe këto masa po merren për ta ndalur korrupsionin.

Ai përveç tjerave, disa herë e ka përmedur edhe drejtorin e KEK-ut, Njazi Thaçin se ai duhet të shkojë në shtëpi, shkruan Syri.net Kosova.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco