Pse po hesht Edi Rama kundër grushtit të shtetit në Kosovë?

Pse po hesht Edi Rama kundër grushtit të shtetit në Kosovë?

22:21, 29/03/2020

Boiken Abazi nga Vetëvendosje e ka një pyetje për Edi Ramën, shkruan Syri.net Kosova.

"Kanë folur politikanë e diplomatë nga Gjermania, Franca e Zvicra, deri në Amerikë, por Rama nuk flet dhe hesht. Hesht sepse i painteresuar? Hesht sepse kështu miraton? Apo hesht sepse nuk dëshiron t'i dëgjohet gëzimi?", ka shkruar Abazi në Facebook.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco