Isa Mustafa 'godet' në mesnatë Albin Kurtin

Isa Mustafa 'godet' në mesnatë Albin Kurtin

00:44, 27/03/2020
Isa Mustafa ka goditur në mesnatë Albin Kurtin, lidhur me deklaratat e zyrtarëve amerikanë të cilët në menyrë kategorike kanë mohuar se ka plan për ndarjen e Kosovës, shkruan Syri.net Kosova. Postimi i Mustafës: Të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, sot duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës dhe miqve tanë për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e paskurpullta të drejtuara ndaj LDK-së dhe figurave të saj. Kjo është prova më e mirë që dëshmon se ata ikën nga pushteti si pasojë e pazotësisë dhe jo nga frika për copëtimin e Kosovës. SHBA sonte demantuan spekulimet se ekziston një plan sekret për shkëmbim të territorit! IM

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco