Pas stuhisë në rrjetet sociale lajmërohet Isa Mustafa, përmend Krishtin...

Pas stuhisë në rrjetet sociale lajmërohet Isa Mustafa, përmend Krishtin...

21:39, 26/03/2020

I pari i LDK-së, Isa Mustafa, nëpërmjet një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook, ka folur rreth asaj që sipas tij disa media e rrjete sociale po zhvillojnë një fushatë të orkestruar kundër partisë së tij dhe strukturave të saj drejtuese.

Mustafa, për shkak të situatës së pandemisë, madje edhe është drejtuar me lutje për ta injoruar këtë propadandë, përcjell Syri.net Kosova.

Ky është postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco