Analisti paralajmëron LDK-në për renie të reputacionit nëse nuk emëron një ministër tjetër

Analisti paralajmëron LDK-në për renie të reputacionit nëse nuk emëron një ministër tjetër

19:13, 24/03/2020

Analisti Shkëlzen Maliqi po paralajmëron LDK-në se mund t'i bie reputacioni nëse nuk lëshon pe dhe nuk emëron një ministër tjetër.

Maliqi komentin e ka bërë në Facebook, shkruan Syri.net Kosova.

Postimi i plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco