Qeveritë i kanë në dorë dy veprime për të minimizuar infeksionet

Qeveritë i kanë në dorë dy veprime për të minimizuar infeksionet

Nga Luan Shllaku - 04/08/2020

Analisti Luan Shllaku shkruan për infeksionet rreth pandemisë.

Ai thotë se qeveria i ka në dorë dy veprime për të minimizuar infeksionin, shkruan Syri.net Kosova.

Postimi i plotë:

Tashme eshte e qarte se qeverite I kane ne dore dy veprime per ta minimizuar infeksionin: T’i shtrengojne dhe t’i...

Posted by Luan Shllaku on Tuesday, August 4, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

Shto koment

Denonco