Sot mblidhen dy komisione të Kuvendit

Sot mblidhen dy komisione të Kuvendit

08:43, 20/06/2024

Sot  [e enjte] duke filluar nga ora 10:30 do nisin mbledhjet e komisioneve.

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe Mbikëqyrjen e Agjencisë Kundër Korrupsionit shqyrton Projektligjin për Noterinë, për Këshillin Prokurorial dhe atë për të Drejtat Pronësore të Shtetasve të Huaj.

Ndërkaq nga ora 11:00 fillon komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, ku mban dëgjim publik për Projektligjin për kripto-asetet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco