Zhduket një burrë në Gjilan

Zhduket një burrë në Gjilan

08:46, 25/09/2023

Një grua ka raportuar në Polici se një burrë është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“PERSON I ZHDUKUR – Gjilan. 24.09.2023 – 18:20. Ankuesja femër kosovare ka informuar se viktima mashkull është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedura të mëtejme hetimore.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco