Shpërthim në veri të Mitrovicës

Shpërthim në veri të Mitrovicës

08:00, 22/09/2023

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar në mesnatë në “Lagjen e boshnjakëve” në veri të Mitrovicës, e cila është e banuar me popullatë të përzier.

Lajmin e konfirmoi për Telegrafin, zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për Veriun e Mitrovicës, Veton Elshani.

Shpërthimi ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës, ndërsa përveç dëmeve në një veturë, nuk raportohet për të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia dhe po zhvillojnë hetimet. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco