Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë

Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë

08:21, 21/09/2023

Sot vazhdon dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, mbahet Paneli IV “Ruajtja e Demokracisë: Adresimi i praktikave të prapambetura dhe joliberale në Ballkanin Perëndimor”.

Në këtë samit merr pjesë edhe ambasadori gjerman në Kosovë, Jörn Rohde, i cili do të mbaj një fjalim të hapjes.

Ngjarja fillon nga ora 10:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco