Sot mblidhet Komisioni për Ekonomi

Sot mblidhet Komisioni për Ekonomi

07:28, 19/09/2023

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, shqyrton raportin e punës së Komisionit për sesionin pranveror 2023 dhe themelon grupet punuese për shqyrtimin e projektligjeve.

Mbledhja e këtij komisioni nis nga ora 11:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco