Kush është 24-vjeçari që dyshohet se mbyti nënën në Përmet

Kush është 24-vjeçari që dyshohet se mbyti nënën në Përmet

08:13, 04/06/2023

Mbrëmjen e kësaj të shtune në Përmet, Albi Muhollari dyshohet se ka mbytur nënën e tij, Zeniate Muhollari.

Autori i ngjarjes së rëndë, sipas informacioneve paraprake nga policia vuante nga depresioni dhe e ka kryer krimin ndaj 65-vjeçares në gjendje të rënduar shëndetësore.

Policia u vu në ndjekje të djalit dhe e ka shoqëruar në ambientet e komisariatit për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./euronews.al/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco