Sot i jepet lamtumira e fundit 38-vjeçarit nga Istogu që i dha fund jetës dje

Sot i jepet lamtumira e fundit 38-vjeçarit nga Istogu që i dha fund jetës dje

14:37, 30/05/2023

Media raportoi ditën e djeshme për një ngjarje të rëndë e cila ndodhi në familjen Zeqiraj në Studenicë të Istogut, ku vdiq tragjikisht një 38-vjeçar, qe dyshohet se ka bërë vetëvrasje. 

Burimet brenda Emergjencës kanë bërë me dije se bëhet fjalë për Bedri Zeqirajn, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor që ka dalë në vendin e ngjarjes.

Pas ekzaminimeve për shenjat vitale, është konstatuar se i riu ishte pa shenja jete.

Për motive akoma të panjohura, i ndjeri i ka dhënë fund jetës duke u varur në ballkonin e shtëpisë së tij  dhe fatkeqësisht nuk arriti të shpëtojë.

Ndërkohë familjarët e të ndjerit kanë dhënë detaje rreth ceremonisë mortore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco